VI Kosznajderski Rajd Rowerowy.

Slajd1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Już po raz 6 zapraszamy Państwa na Kosznajderski Rajd Rowerowy. Będzie to świetna okazja, żeby przyjemnie i aktywnie spędzić czas i poznać historię oraz urokliwe krajobrazy krainy zwanej Kosznajderią. Tegoroczny rajd odbędzie się 21 maja (sobota). Spotykamy się o godz. 10.00 w okolicy sklepu Lidl na ul. Gdańskiej.

Trasa z początku przebiega ścieżkami rowerowymi do Pawłowa, następnie w kierunku Objezierza utwardzoną drogą gruntową. W okolicy Objezierza czeka nas pierwsza atrakcja. Dojazd do niej przebiega odcinkiem ok. 400 m trasy średnio wymagającej, stąd osoby jadące na wąskich oponach będą musiały rower poprowadzić. Ale będzie warto. Następnie drogami asfaltowymi (mało uczęszczanymi) przez Lotyń pojedziemy do Nowej Cerkwii. Stamtąd do Krojant, gdzie czeka nas grill/ognisko. Cała trasa liczy ok. 25 km i nie jest wymagająca – można śmiało jechać całą rodziną.

Prosimy o zgłaszanie się za pośrednictwem maila (biuro@sandrybrdy.pl). W wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika Rajdu. W mailu zwrotnym podamy dane do przelewu (opłata startowa wynosi 10 zł). Przypominamy, że w przypadku zgłoszenia osób poniżej 18 roku życia w Rajdzie muszą uczestniczyć ich opiekunowie.

Mapa Trasa