Aktualności
Film promocyjny

Fotorelacja z promocji Wydawnictwa Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Sandry Brdy: „Kosznajderia powojenne losy i współczesne dyskursy tożsamości”

Data publikacji: 20.02.2023

W dniu 20.02.2023 r. (tj. poniedziałek) o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem odbyła się promocja najnowszego wydawnictwa Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Sandry Brdy pt. „Kosznajderia powojenne losy i współczesne dyskursy tożsamości”. Zainteresowanie było imponujące i przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Na sali zgromadziło się osiemdziesiąt osób. Każda z nich otrzymała 𝐝𝐚𝐫𝐦𝐨𝐰𝐲 𝐞𝐠𝐳𝐞𝐦𝐩𝐥𝐚𝐫𝐳 𝐩𝐮𝐛𝐥𝐢𝐤𝐚𝐜𝐣𝐢. Podczas promocji książki swoje przemówienia wygłosili: Prezes Stowarzyszenia LGD Sandry Brdy Grażyna Wera- Malatyńska, prof. dr hab. Cezary Obracht-Prondzyński, dr Karolina Ciechorska-Kulesza oraz dr Tomasz Marcysiak. Podczas promocji uczestnicy mieli możliwość wysłuchania wykładu zaproszonych redaktorów, był również czas na zadawanie pytań. Warto nadmienić, że nie zabrakło również cennych refleksji i pomysłów dotyczących przyszłych działań mających na celu promocję obszaru Kosznajderii i ich mieszkańców. Każdy z uczestników miał możliwość otrzymania autografu od obecnych na sali redaktorów. Podczas spotkania można było skosztować przepysznych swojskich wypieków i napić się wybornej kawy, za co serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie tego spotkania.  Korzystając z okazji chcielibyśmy również podziękować wszystkim uczestnikom za udział w wydarzeniu. Życzmy przyjemnej lektury!

link –  Cz. I relacji z wystąpieniami prelegentów. Chojnice.tv – regionalna telewizja internetowa

link –  Cz. II relacji obejmuje dyskusję uczestników spotkania z prelegentami . Chojnice.tv – regionalna telewizja internetowaFilm promocyjny
Nasze Publikacje
Nabór Wniosków