Aktualności
Film promocyjny

Szkolenia nabór 31/2023

Data publikacji 24.07.2023 r.

Serdecznie zapraszamy na szkolenie dotyczące naboru 31/2023 – Zakres tematyczny: podejmowanie działalności gospodarczej, w ramach zakresu, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 2 a) rozporządzenia*, w ramach Przedsięwzięcia 1.1.1 „Aktywność gospodarcza mieszkańców”.

Szkolenie stacjonarne  odbędzie się w dniu 10 sierpnia (tj. czwartek) o godzinie 14:30
– w siedzibie Lokalnej Grupy Działania Sandry Brdy, Chojnice ul. Wysoka 3 , sala 16a parter (budynek Wszechnicy Chojnickiej).

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wcześniejsza rejestracja poprzez wysłanie maila na adres biuro@sandrybrdy.pl , w tytule maila proszę wpisać: Szkolenie Premie, w treści maila proszę podać imię i nazwisko. Alternatywnie na szkolenie również można zgłosić się telefonicznie.

W przypadku braku możliwości uczestnictwa w szkoleniu w dniu 10 sierpnia br.,  istnieje możliwość odbycia szkolenia w trybie konsultacji indywidualnej w siedzibie  LGD.  Warunkiem  odbycia szkolenia w trybie indywidualnym jest zgłoszenie telefoniczne pod nr: 512 045 078, podczas którego zostanie ustalona data i godzina szkolenia.Film promocyjny
Nasze Publikacje
Nabór Wniosków