Aktualności
Film promocyjny

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE KLUBU SENIORA

Dnia 27 marca br., jak w każdą środę w budynku Wszechnicy w Chojnicach odbyło się spotkanie Klubu Seniora. Tym razem jednak w świątecznej odsłonie. Panie upiekły przepyszne świąteczne babeczki, których można było skosztować „przy kawie”. Pomieszczenia ozdobione były przeróżnymi pracami wielkanocnymi wykonanymi ręcznie podczas wcześniejszych zajęć.

Gospodarz spotkania Pani Grażyna Wera – Malatyńska przedstawiła plany na przyszłość dotyczące działalności klubu. Planowane są m. in. lekcje śpiewu. Zaproszeni zostali goście po „sąsiedzku” kapłani z Domu Kapłana Seniora Diecezji Pelplińskiej im. Biskupa Kazimierza Józefa Kowalskiego w Chojnicach w imieniu których przybył ks. Jerzy Sobota. Podziękował za współpracę i otrzymane upominki od Pań, które przygotowały dla księży palmy oraz własnoręcznie robione życzenia wielkanocne. Zaprosił do wspólnej modlitwy w kaplicy oraz do uczestniczenia w uroczystościach Triduum Paschalnego. Na spotkanie przybył również burmistrz Chojnic Arseniusz Finster, który wyraził swoje zadowolenie ze spotkań Klubu Seniora. Zaproszeni goście zostali obdarowani przepięknie wykonanymi ozdobami. 

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i radosnej atmosferze. Nie zabrakło życzeń z okazji świąt i wielu ciepłych słów.   Film promocyjny
Nasze Publikacje
Nabór Wniosków